ردیاب فرکانسی

ردیاب فرکانسی

ردیاب فرکانسی به دستگاه فلزیابی گفته میشود که فرکانس فلزهای مختلف مانند: طلا، نقره، مس و… از قبل در دستگاه قرار داده شده است. شما با انتخاب فرکانس یا فلز موزد نظر به دنبال هدف خود میروید. البته در برخی از انواع ردیاب های فرکانسی شما میتوانید فرکانس را خودتان به دستگاه بدهید تا دستگاه به دنیال فرکانس دلخواه شما باشد. این دستگاه با تولید موج‌های الکترومغناطیسی با فرکانس بالا، به تحلیل انعکاس و پراکندگی این موج‌ها در برابر فلزات می‌پردازد.

ردیاب فرکانسی در گنج یابی قادر است تا شعاع را در زمین کاوش کند حالا این نکته را در نظر داشته باشید که شعاع کاوش در دستگاه گنج یاب متفاوت میباشد و هر کدام قادر است تا عمق و شعاع کاوش متفاوتی را کاوش کند.

ردیاب فرکانسی به طور کلی به دو دسته تک فرکانسی و چند فرکانسی تقسیم میشوند که دستگاه های تک فرکانسی برای زمین های کم تراکم و کم عمق بکار می آید ولی دستگاه های چند فرکانسی برای زمین های با عمق بالا و زمین های پر تراکم بکار می آید.

ردیاب فرکانسی

 

معرفی انواع ردیاب فرکانسی در شرکت فلزیاب تهرانسر:

ردیاب مگ پرسون FX 8000

ردیاب مگ پرسون FX8000 تکنولوژی کشور آمریکا میباشد که بسیار در بازار سر و صدا کرده است و نظر خیلی از کاوشگران نیز به خود جلب کرده است. قیمت ردیاب مگ پرسون بسیار مناسب میباشد و کارایی آن مناسب اپراتورهای آماتور و حرفه ای نیز میباشد.ردیاب مگ پرسون FX8000 قابلیت شعاع زنی دارد و شما میتوانید اشیا گمشده در زمین را با این ردیاب قدرتمند جستجو کنید. این ردیاب دارای 5 حالت مختلف برای کاوش میباشد که شما میتوانید طلا،نقره، برنز و سنگ های قیمتی را نیز جستجو کنید.

ردیاب فرکانسی

ردیاب AKS هفت آنتن

فلزیاب aks هفت آنتن قادر است 10 الی 15 متر عمق و 1500 تا 2000 متر را کاوش نماید. طراحی سبک و جمع و جور این دستگاه باعث شده است که در بازار ایران بسیار محبوب و پرفروش باشد.

ردیاب فرکانسی

ردیاب جیوه ای خوراک خور

ردیاب جیوه ای خوراک خور دستگاهی میباشد که مناسب برای جستجوی فلزاتی از جمله طلا، نقره و دیگر فلزات میباشد که قادر است تا عمق 6 متر و شعاع 400 متر را نیز کاوش کند.

ردیاب فرکانسی

هرگونه سوال در مورد خرید فلزیاب دارید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

شماره تماس :09372131009

شرکت فلزیاب تهرانسر

برای مشاوره رایگان  خرید و فروش فلزیاب ها با کارشناسان شر کت فلزیاب تهرانسر در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب آقای مهندس زمانی : 09372131009

و خط ثابت : ۰۲۱۴۴۵۶۹۲۵۰

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تماس کارشناس خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب آقای مهندس زمانی 09372131009

ادرس اینستاگرامادرس تلگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید